KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 9882811

nr 988 2811

Jean Skoglund

(1908-1948), Sverige

Färgetsning, Jean Skoglund (1908-1948), Utsikt från Mosebacke, signerad, motivet: 30x42

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 oktober 2015
kl 19:12:08

18/10 14:56:36 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 19 okt

Jean Skoglund

Läs mer om Jean Skoglund